MediaCat

İki elin enerjisi şimdi daha da güzel

TOTAL İstasyonları, İki Elin Enerjisi Güzel projesinin ikinci fazını hayata geçirdi.

İki elin enerjisi şimdi daha da güzel

2018’in son günlerinde hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projesi “İki Elin Enerjisi Güzel” ile 16 ildeki 124 istasyonunda işaret dilinde hizmet vermeye başlayan TOTAL İstasyonları, projenin ikinci ayağını, engelsiz iletişime destek sunduğu görüntülü çağrı merkezi hizmetiyle hayata geçirdi.

İşitme Engelliler Eğitim Faaliyetleri Derneği işbirliğiyle yürütülen proje kapsamında, işitme engelli bireylere TOTAL İstasyonları mobil uygulaması içerisinde yer alan butona tıklayarak ya da istasyonlarda market önlerinde bulunan stantlar üzerindeki karekodu okutarak görüntülü çağrı merkezine bağlanabilme ve böylelikle hem TOTAL istasyonlarında hem de günlük yaşamlarında ihtiyaç duydukları anlarda işaret dilinde hizmet alabilme olanağı sunuluyor.

Proje kapsamında yayınlanan reklam filminde kendisine verilen selamlarda bir farklılık olduğunu hisseden satış görevlisi, aklındaki soru işaretlerinin yanıtını işitme engelli müşterisinin yardımıyla buluyor.

FCB ARTGROUP imzalı filmin prodüksiyonunu Kala Film, yönetmenliğini Serter Tırmık üstleniyor.

2018 yılında hayata geçirdikleri İki Elin Enerjisi Güzel projesinin yurtiçi ve yurtdışında çok olumlu yansımalar aldığını belirten Güzel Enerji Akaryakıt A.Ş. Pazarlama Direktörü Beril Cabı Günermengi, “Projemizin ikinci fazında, görüntülü çağrı merkezimiz ile işitme engelli bireylere sunduğumuz hizmeti bir adım daha ileri taşımış olmaktan dolayı gururluyuz. Artık sadece istasyonlarımızdan değil, hayatın her alanında işaret dilinde destek alabilecekleri, hayatlarını daha kolaylaştıracak bir çözüm üretmiş olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz” dedi.

İşitme engellilerin pek çok sektörde olduğu gibi akaryakıt sektöründe de hizmet alırken zorluklar yaşadığını söyleyen İşitme Engelliler Eğitim Faaliyetleri Derneği Başkanı Ebru Akça ise projenin ikinci etabının hayata geçirilmesinden duyduğu mutluluğu dile getirerek, “Projenin ana amacı, duyma ve konuşma yetisinden yoksun işitme engelli bireylerin istasyonda olsun ya da olmasın kendi dilinde hizmet alabilmesi, sağlıklı bir iletişim ortamının sağlanması, bu sayede işaret dili uygulamalarının yaygınlaşmasını sağlayacak farkındalığın toplum içerisinde oluşturulmasıdır. Bu projenin hayata geçmesinde her daim yanımızda olan TOTAL ailesine, camiamıza verdikleri bu destek için teşekkürlerimizi sunarız” şeklinde konuştu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.