MediaCat

“Birlikteyiz, güçlüyüz”

SOCAR Türkiye’nin lansman kampanyası yayında.

“Birlikteyiz, güçlüyüz”

Azerbaycan Cumhuriyeti Devlet Petrol Şirketi’nin (SOCAR) 2008 yılında kurulan iştiraki SOCAR Türkiye, çalışanlarıyla arasındaki güçlü bağı işleyen lansman kampanyasıyla karşımızda.

Okan Yalabık’ın seslendirdiği TBWA\ISTANBUL imzalı filmde daha iyi bir gelecek için yola çıkan SOCAR çalışanlarının, sevdikleriyle vedalaşmaları, duygusal bir atmosferde anlatılıyor. Çekimleri Foça, Aliağa, İzmir, İstanbul ve Bakü’de gerçekleşen filmde “Birlikteyiz, güçlüyüz” mesajı veriliyor.

SOCAR Türkiye Dış İlişkiler Başkanı Murat LeCompte, Türkiye’de bu yıl 10’uncu yıllarını kutladıklarını belirterek, kampanyayı, “Türkiye’de bu yıl 10’uncu yıllarını kutladıklarını ifade eden SOCAR Türkiye Dış İlişkiler Başkanı Murat LeCompte, yeni imaj kampanyası hakkında şunları söyledi: “Türkiye’nin en büyük dış yatırımcısı olmanın yanında Türkiye ile Azerbaycan’ın var olan dostluk ve kültür bağını, ekonomik olarak da daha ileri taşımak için çalışıyoruz. Yeni reklam filmimizde, iki ülkenin birlikteliğinin yanı sıra çalışanlarımızla aramızdaki bağın da altını çiziyoruz ve ‘Birlikteyiz, Güçlüyüz’ diyoruz. Bizim için çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza, toplumumuza ve yarattığımız zengin ekosisteme değer katmak çok önemli. SOCAR’ın özünü yansıtan bu değerleri vurgulamak ve paylaşmak adına imza attığımız imaj filmimiz, aynı zamanda Türkiye’deki ilk kampanyamız. Bu yüzden de hem heyecanlıyız hem de gururluyuz” sözleriyle değerlendirdi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.