MediaCat

97 yıllık bir çınar

TOTAL’in 29 Ekim reklamı yayında.

97 yıllık bir çınar

OYAK çatısı altında faaliyet gösteren TOTAL İstasyonları 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 97’nci yılı için hazırlanan reklam filmini yayınladı.

3D çizim tekniği ve animasyon kullanılan 45 saniyelik filmde cumhuriyeti ölümsüz bir çınar ağacına benzeten markanın 29 Ekim reklamı FCB ARTGROUP imzası taşıyor. Yapımını Anima’nın üstlendiği filmin yönetmen koltuğundaysa Koray Güzey oturuyor.

Kampanya hakkında konuşan Güzel Enerji Akaryakıt A.Ş. Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Beril Cabı Günermengi reklam filmi hakkında şu yorumda bulunuyor: “TOTAL istasyonları olarak ülkemize değer katmak ve ziyaretçilerimize en iyi ürün ve hizmetleri sunmak için çalışırken, bir yandan da Türkiye Cumhuriyeti’nin mimarlarını, bizim için çok özel olan bugünlerde bir kez daha saygıyla ve minnetle anmayı, bu kültürü gelecek nesillere aktarmayı sorumluluğumuz olarak görüyor ve hepimizin içini ısıtacak, düşündürecek yaratıcı projeleri hayata geçirmekten mutluluk duyuyoruz. Bu vesileyle Cumhuriyet’imizin 97’nci yılında herkesin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutlarız.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.