MediaCat

Hepsiburada’dan sosyal ticarette yeni bir bakış açısı

Hepsiburada, Hypers New Media işbirliğinde Hepsiburada Influencer Masterclass’la sektöre yeni bir bakış açısı kazandırıyor.

Hepsiburada’dan sosyal ticarette yeni bir bakış açısı

Hepsiburada, Hypers New Media işbirliğinde hayata geçirdiği Hepsiburada Influencer Masterclass’ı CMO Ender Özgün ve Hypers New Media Kurucu Ortağı & CEO’su Tolga Akış’ın katılımıyla gerçekleşen toplantıyla tanıttı.

Ender Özgün, Hepsiburada’nın elindeki verilere göre tüketicilerin yüzde 50’sinin sosyal medyadan e-ticarete yöneldiğini ve yüzde 20’sinin sosyal medyanın e-ticarete yönelmelerindeki bir numaralı etken olduğu bilgilerini paylaştı.

Sosyal ticaret modellerinin önümüzdeki dönemde e-ticareti de pazarlamayı da dönüştüreceğini söyleyen Özgün, Hepsiburada Influencer Masterclass ile Hypers New Media işbirliğinde yıl sonuna kadar pek çok influencer’a marka işbirliklerinden takipçilerle etkileşimin nasıl artırılacağına dair birbirinden çeşitli eğitimler verileceğini anlattı.

“Kategori bazlı kendi kitleni nasıl daha iyi içeriklerle doyurursun ve kendi kitlende nasıl sadakat yaratırsın?” soruları üzerinde durulacağını anlatan Tolga Akış ise Hepsiburada Influencer Masterclass kapsamında dört farklı program olacağını ve toplamda bin kişilik kontenjanın dolduğunu belirtti.

Hepsiburada ve Hypers New Media’nın hedefi ise ııl sonunda yaklaşık 400 marka elçisine ulaşmak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.