Hepsiburada ‘Premium’ üyelik modelini lanse etti

Hepsiburada, üyelik bazlı sadakat programı Hepsiburada Premium'un lansmanını dün düzenlediği basın toplantısıyla gerçekleştirdi.

21.07.2022 - 15:45 | MediaCat

Hepsiburada, kullanıcılarına yüzde 3 Hepsipapel kazancı, hediye BluTV üyeliği ve ücretsiz kargo gibi avantajlar sunan üyelik bazlı sadakat programı Hepsiburada Premium’u gerçekleştirdiği lansman etkinliğiyle tanıttı.

Hepsiburada CEO’su Murat Emirdağ’ın ev sahipliğinde, markanın reklam yüzü Cem Yılmaz’ın katılımıyla gerçekleşen etkinlikte Emirdağ, Hepsiburada Premium’un felsefesini ve sunacağı avantajları aktardı.

Murat Emirdağ, Cem Yılmaz

Hepsiburada Premium’u inovatif bir online alışveriş deneyimi olarak tanımlayan Murat Emirdağ, “Türkiye’nin en çok tavsiye edilen e-ticaret markası Hepsiburada’nın sunduğu hizmetleri Hepsiburada Premium ile daha da ileriye taşıyoruz” dedi. Emirdağ, Hepsiburada Premium’un müşterilerine yılda yaklaşık 1 milyar Türk lirası fayda sağlayacağını vurguladı.

Markanın reklam yüzü Cem Yılmaz ise “Hepsiburada Premium’un insanlarda ‘Neden Premium’a geçmeyeyim ki zaten’ duygusunu yaratacağını düşünüyorum. Reklam filmlerinde de belli karakterlerle Hepsiburada Premium’un bu avantajlarını izleyiciye aktarıyoruz. İhtiyaçlarını online satın alan aileler alışveriş yaptıkça yüzde Hepsipapel kazanıyor, online alışverişte kargo ücreti ödemiyor, iade etmek istedikleri ürünleri zaman kaybetmeden kapılarından randevu ile teslim edebiliyorlar” dedi.

Hepsiburada Premium’un aylık üyelik ücreti 9,90 Türk lirası olarak belirlendi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.