MediaCat

Bir Instagram paylaşımı nasıl yenir?

Heinz’dan Brezilya’da yaratıcı bir Instagram kampanyası.

Bir Instagram paylaşımı nasıl yenir?

Instagram‘da leziz paylaşımlar deryasında kaybolmaya bayılıyorsanız, takip ettiğiniz hesapların yaptığı lezzetli paylaşımları beğenirken bile karnınızın nasıl acıktığını çok iyi bilirsiniz. Heinz da Instagram’ın bu ağız sulandıran boyutunu gözden kaçırmıyor ve Brezilya’nın São Paulo kentinde başlattığı kampanya ile kullanıcılara lezzetli paylaşımları sadece beğenmekle kalmayıp yiyebilme imkânını da sunuyor.

Reklam ajansı Africa ve Facebook Creative Shop desteği ile hayata geçirilen “Karşı Konulamaz Paylaşımlar” adlı kampanyada kullanıcıların konumlarından faydalanılıyor ve yerel Instagram kullanıcılarına lezzetli sürprizler hazırlanıyor. Peki kampanya nasıl işliyor mu dersiniz?

Öğle yemeği vaktinde Instagram Hikâyeleri’nde gezinenler, Underdog Meat & Beers adlı restoranın şefi Santi Roig’in mesajı ile karşılaşıyor. Kullanıcılar, yukarı kaydırma hareketi ile gereken bilgilerin girişini yapıyor ve Heinz aracılığı ile de leziz hamburgerler insanların adreslerine ulaştırılıyor. “Yenilebilir” hale gelen paylaşımlarla da Brezilyalılar güzel bir ziyafet çekmiş oluyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.