MediaCat

Heinz 150 yaşında

Marka ardında bıraktığı 150 yılın hikâyesini BBH Londra imzalı bir reklam filmiyle anlatıyor.

Heinz 150 yaşında

Henry John Heinz tarafından 1869 yılında kurulan ve 150 yıldır yemeklere eşlik eden Heinz, bir buçuk asırlık mazisini 30 saniyelik bir reklam filmiyle anıyor.

Heinz ketçabın 150 yıl boyunca dünyanın dört bir yanında konuk olduğu tabakları 30 saniyeye sığdıran film, reklam ajansı BBH Londra imzası taşıyor.

Henry John Heinz’ın bu olağanüstü yolculuğa çıkarken tek arzusunun “olağan bir işi olağanüstü iyi şekilde ifa etmek” olduğunu ve hayatı iyileştirmenin ufak tefek yollarını bulmanın 150 yılın ardından hâlâ Heinz’ın misyonunun kalbinde yer aldığını söyleyen EMEA Başkan Yardımcısı Victoria Sjardin, sözlerine şöyle devam ediyor:

“Yeni küresel kampanyamız Clean Plates [Temiz Tabaklar] konusunda hayli heyecanlıyız. Heinz’ın mirasını gözler önüne seren bu kampanya, leziz Heinz ürünlerinin 150 yıldan bu yana dünyanın dört bir yanında ve toplumların tüm kesimleri için yemekleri daha da lezzetli kılmaya yardımcı olduğunun altını çizmeyi hedefliyor.”

Heinz 150 yaşında

Heinz 150 yaşında

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.