Knorr’dan ilk tadımda aşk

Aynı yemekleri sevenler birbirlerini de severler mi?

27.04.2016 - 17:14 | Arzu Nilay Kocasu

Knorr'dan ilk tadımda aşk

Unilever’in 177 yaşındaki markası Knorr; araştırma sonucunda elde ettiği, aynı yemek zevkine sahip insanlar arasında romantik bir ilişki gelişme ihtimalinin yüksek olduğu yönündeki veriyi test etmek amacıyla aynı yemek zevkine sahip yabancıları bir araya getirdiği bir deney gerçekleştirdi.

Yönetmenliğini First Kiss ve Love Test gibi reklamlardan aşina olduğumuz Tatia Pllieva’nın üstlendiği #LoveAtFirstTaste kampanyasında 12 soruluk bir anketi yanıtlayan katılımcılar, markanın gerçekleştirdiği eşleştirmenin ardından yemek zevkleri kendilerininkisiyle en çok uyuşan bir yabancıyla başbaşa bir yemek için bir araya geldiler. Bir yabancıyla yemek yiyeceklerinden haberdar edilen katılımcıların bilmedikleri bir detay vardı: Çiftler, önlerindeki yemekleri birbirlerine yedireceklerdi.

MullenLowe imzalı kampanya kapsamında internet sitesindeki ziyaretçilerin damak tadına en uygun tarifleri belirleyen Knorr’un hazırladığı lezzet karakteri testine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Adweek

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.