MediaCat

İyi fikrin doğuşu

Canal+ ve BETC Paris markanın yeni reklam filminde yaratıcı bir zihne konuk oluyor.

İyi fikrin doğuşu

The Young Pope, Versailles ve The Bureau gibi dizilerin yanı sıra Fransız sinemasına desteğiyle de bilinen Fransız televizyon kanalı Canal+, yeni konumlandırması Canal+ Creates için iyi fikrin doğuşunu anlatan bir reklam filmi yayınladı. Canal+ için senaryo yazan bir senaristin beynine misafir olarak, bir kıvılcım misali doğup etrafındaki her şeyi etkisi altına alarak büyüyen fikrin zihindeki evrimini anlatan filmin yönetmen koltuğundaysa Ivan Grbovic oturuyor.

15 yılı aşkın süredir Canal+ için yaratıcı işler üreten BETC Paris CCO ve Başkanı Stéphane Xiberras reklam filmini şu sözlerle anlatıyor: “Canal+ için hazırladığımız reklamları izleyen insnalar bana sıklıkla şu soruyu soruyorlar: ‘Konuşan ayılar, tekboynuz testisleri, 80 yaşındaki pilotlar… Tüm bu fikirler nereden çıkıyor?’ Cevap, ‘kafamızın içinden’ ve işte bu, aynı zamanda, bu filmin ana teması. Bu reklam filminde bir fikrin nasıl doğduğunu, zihnimizin bir garipliği bir başka gariplikle birleştirirken izlediği gizemli yolları gösteriyoruz. Reklam filminin senaryosunun görsel zorlayıcılığı, beynin içinde olan biteni klişelerden kaçınarak göstermeye çalışacak olmak beni gerçekten heyecanlandırdı. Hayal gücünü resmetmenin çok fazla hayal gücü gerektiğini öğrendim!”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.