MediaCat

Başka Christopher Walken yok

Christopher Walken ve Usher, BMW’nin Super Bowl reklamı için kamera karşısında.

Bu yıl Super Bowl‘a yeni nesil BMW 5 serisi için hazırlanan ve ilk yüzde 100 elektrikli i5’in öne çıktığı reklam filmiyle dönüş yapan BMW, 60 saniyelik filminin başrolünde Hollywood yıldızı Christopher Walken’ı ağırlıyor.

“Talkin’ Like Walken” adlı film, Christopher Walken’ın kendine has konuşma temposu ve sesinin anında ayırt edilebilmesinden faydalanıyor. Tamamı elektrikli BMW i5 aracına binip güne başlayan Walken valeden makyaj sanatçısına, terziden Usher’a karşılaştığı herkesin kendisini taklit etmesine katlanmak zorunda kalıyor. Walken’a Usher’ın yanı sıra Ashley Park’ın da eşlik ettiği film, başka Walken olmadığı gibi başka Gerçek Sürüş Makinesi’nin (Ultimate Driving Machine) de olmadığı hatırlatmasıyla noktalanıyor.

Goodby Silverstein & Partners imzalı filmin yönetmenliğini 70’e yakın Super Bowl reklamında imzası bulunan Bryan Buckley üstleniyor.

BMW aynı zamanda TikTok kullanıcılarını #TalkinlikeWalken etiketiyle kendi Walken taklitlerini yapmaya davet edecek.

“Kusursuz bir Super Bowl reklamı hakkında düşündüğünüzde, hemen başarının bir tarifi olduğunu fark edersiniz” diyen BMW Kuzey Amerika CMO’su Marcus Casey, “Heyecan verici yeni bir ürün, üst düzey bir Hollywood yıldızı, harika bir senaryo ve yetenekli bir ekiple başlar, karışıma bir de Usher gibi süperstar ile çok yetenekli Ashley Park’ı eklerseniz, eğlenceli ve unutulmaz bir reklam filmi elde edersiniz” yorumunda bulunuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.