GM’in Super Bowl reklamına Audi Norveç’ten yanıt

Audi Norveç, Will Ferrell'in kıskançlığını Kristofer Hivju ile karşılıyor.

08.02.2021 - 12:18 | Sencer Uçar

GM'in Super Bowl reklamına Audi Norveç'ten yanıt

Bu yıl Super Bowl reklam kuşağında Norveç’in elektrikli araçlardaki üstünlüğünü kabul edemeyen Will Ferrell’in kıskançlıkla yanıp tutuşarak İskandinavya’ya doğru yola koyulduğu “No Way, Norway” filmiyle yer alan General Motors’a (GM) Norveç’ten yanıt geldi.

Audi Norveç, GM’in Super Bowl reklamında yolunu kaybeden Will Ferrell’i ülkede yaratıcılığıyla karşıladı ve Game of Thrones oyuncularından Kristofer Hivju’nun kamera karşısına geçtiği reklam filmleriyle “Nefret Etme, Taklit Et” mesajını verdi.

Audi Norveç’ten yapılan açıklamada “Norveç barışçıl bir ülkedir ancak GM’in nefret kampanyası hızlı bir yanıtı hak ediyordu, tabii bir parça mizahla” ifadesine yer verilirken, GM ise Everybody In kampanyasıyla elektrikli araçlara olan ilginin artırılmasının hedeflendiği, hem kendi Super Bowl reklamlarına hem de Audi Norveç’in yanıt niteliğindeki reklamlarına gösterilen ilgiden memnuniyet duyulduğu belirtildi. Audi Norveç’in reklamlarını kendilerinin de çok beğendiği söyleyen marka, bu vesileyle “Everybody In” söylemini bir kez daha vurguladı.

KÜNYE

  • Reklamveren: Audi Norveç
  • Reklam Ajansı: POL
Kaynak: Ad Age

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.