MediaCat

Türkiye Kadın Voleybol Milli Takımları’nın yeni resmi sponsoru Bingo

Hayat Kimya markalarından Bingo, yeni dönemde Türkiye Kadın Voleybol Milli Takımları’na resmi sponsor olarak destek verecek.

Hızlı tüketim ürünleri sektörünün global oyuncularından Hayat Kimya, Bingo markasıyla Türkiye Kadın Voleybol Milli Takımları’nın resmi sponsoru oldu. Sponsorluk anlaşmasının detayları, bugün öğle saatlerinde gerçekleşen imza töreni öncesinde Mandarin Oriental Bosphorus’ta düzenlenen basın buluşmasında paylaşıldı.

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ve Hayat Kimya Türkiye Genel Müdürü Özgür Kölükfakı ev sahipliğinde gerçekleşen buluşmada markanın kendini “Tertemiz duyguların sponsoru” olarak konumladığı yeni kampanyasının da ilk gösterimi gerçekleşti.

Türkiye Kadın Voleybol Milli Takımları’nın yeni resmi sponsoru olan Bingo, önümüzdeki dönemde A Milli Kadın Voleybol Takımı Kaptanı Eda Erdem Dündar ile A Milli Kadın Voleybol Takımı Oyuncuları Hande Baladın ve Gizem Örge’ye de ayrıca destek verecek.

Basın buluşmasında söz alan Hayat Kimya Türkiye Genel Müdürü Özgür Kölükfakı işbirliğini, “Ev bakım kategorisindeki amiral markamız Bingo ile 1987’den bu yana milyonlarca evde ailelerin yanında yer alarak pek çok duyguyu paylaşıyoruz. Tıpkı kadın voleybol milli takımımız gibi biz de bu topraklarda doğan ve global pazarlarda emin adımlarla büyüyen güçlü bir markayız. Büyük bir gurur ve mutlulukla Türkiye Kadın Voleybol Milli Takımları’nın resmi sponsoru olduğumuzu da duyurmak isteriz. Türk voleybolunun nezaketinin, kalitesinin ve en nihayetinde zaferlerinin bizim bu alana girmemizde bizi çok motive ettiğini söylemek isterim. Sponsorluğumuz, Türkiye voleybolunun daha da ileriye taşınmasına destek olma kararlılığımızın bir yansıması. İşbirliğimizin milli takımlarımız için hayırlı olmasını diliyoruz. Başarılı, zaferlerle dolu ve mutlu bir işbirliği olmasını temenni ediyorum” sözleriyle değerlendirdi.

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ise, “Bugün yine Türk voleybolu adına imza atacağımız güzel bir işbirliği için bir aradayız. Dünya bir numarası A Milli Kadın Voleybol Takımımız; Türk kadınını, Türk voleybolunu sahada başarıyla temsil ederken Bingo markasının da desteğini yanımızda hissetmekten dolayı büyük bir mutluluk duyuyoruz. Hayat Kimya’nın spor alanındaki ilk sponsorluğunun da voleybolla olması mutluluğumuzu ve gururumuzu katbekat artırdı. İşbirliğimizin zaferlerle, başarılarla dolu olmasını temenni ediyor, başta Hayat Kimya Türkiye Genel Müdürü Özgür Kölükfakı ve Hayat Kimya Ev Bakım Kategorisi Global Pazarlama Direktörü Nazlı Malatyalı başta olmak üzere tüm Hayat ailesine teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.