MediaCat

İki boyutlu hayat çilesi

Doritos’tan Matthew McConaughey’in hayatına boyut ekleyen Super Bowl reklamı.

İki boyutlu hayat çilesi

Kahve sırasındasınız ama sizi fark eden yok. Uçup gitmeniz ufak bir esintiye bakar, sizi robot süpürge bile yutabilir. Ne de olsa iki boyutlu olmak çok zor.

Bu yıl Doritos 3D Crunch’ın Super Bowl reklamı #FlatMatthew için kamera karşısına geçen Matthew McConaughey, iki boyutlu hayatın zorluklarını gözler önüne seriyor. McConaughey’in hayattan aldığı keyfi sıfıra indiren eksik boyutu yerine koyma göreviyse, ufak bir bedeli de olsa Doritos 3D Crunch’a düşüyor.

Queen’in “I Want to Break Free”sinin eşlik ettiği film Goodby, Silverstein & Partners imzası taşıyor.

Doritos aynı zamanda izleyicilere interaktif Snapchat lensleri sunuyor. Lenslerin ilki Doritos otomatını artırılmış gerçeklikle evlere taşırken, diğeri ise Snapchat kullanıcılarını McConaughey gibi düzleştiriyor. Marka Snapchat’in yanı sıra TikTok’ta da #FlatMatthew efekti sunuyor. Filmin üç boyutlu versiyonu Google Cardboard’da yer alırken, Amazon Prime üyelerine de özel Doritos 3D Crunch paketleri sunulması hedefleniyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.