MediaCat

AppNexus ve Ligatus’tan stratejik ortaklık

Birlikteliğin odağında programatik doğal reklamcılık var.

AppNexus ve Ligatus’tan stratejik ortaklık

Dünya genelinde 23 farklı ofiste faaliyet gösteren New York menşeli bağımsız reklam teknolojisi şirketi AppNexus ve Hamburg merkezli Gruner + Jahr yayıncı grubunun yüzde 100 iştiraki olan doğal reklam ve performans ağı Ligatus stratejik ortaklıklarını duyurdu.

Banner körlüğü ve reklam engelleyici yazılımlar kullanan hedef kitlelerle kurulacak iletişimi iyileştirmek amacıyla Avrupa’da reklamverenlerın radarına git gide daha fazla yerleşen doğal reklam formatlarının cazibesinden hareketle odağına programatik doğal reklamcılığı alan işbirliği kapsamında reklamverenlerin ve yayıncıların revaçtaki bu iletişim aracının avantajlarından faydalanabilmeleri hedefleniyor.

AppNexus Stratejik Pazar Geliştirme’den sorumlu Başkan Yardımcısı Ulrich Hegge ortaklığın sektörün geneli için çığır açan bir gelişme olacağına ve programatik doğal reklamcılığın gelişimine ve bunun daha da ileri taşınmasına katkı sağlayacağına inandığını belirtirken; Ligatus CEO’su Klaus Ludemann ise yeni ortaklığın reklamverenlere eşsiz fırsatlar sunacağını, AppNexus’un müşterileri Avrupa’nın en büyük doğal reklam havuzuna erişim sağlarken Ligatus ağı içerisindeki yayıncıların artan talepten faydalanarak zamanla daha fazla gelir elde edebileceklerini açıkladı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.