MediaCat

Uber’den yüksek promili ödüllendiren kampanya

Marka, alkollü araç kullanımı ile ortaya çıkan tehlikeyi ücretsiz sürüşle bertaraf ediyor.

Uber’den yüksek promili ödüllendiren kampanya

Küresel operasyonlarını genişletirken girişmek zorunda kaldığı yasal mücadeleler ve haksız rekabet eleştirileri ile sıkça isminden söz ettiren özel taksi servisi Uber, tüm bunlara rağmen faaliyet gösterdiği ülkelerde popülaritesini artırmayı başarıyor. Şüphesiz bu beğeninin arkasında Kanada’da geçtiğimiz günlerde yürütülen “Uber Safe” gibi kampanyaların da büyük etkisi var.

Marka “Uber Safe” kampanyası ile gece eğlencesi sırasında alkolün dozunu kaçıran, bu yüzden de geri dönüş yolunda kendi aracını kullanması hem kendisi hem de çevresindekiler için riskli olan Kanadalılara ücretsiz sürüş hediye ediyor. Kampanyadan faydalanmak isteyenlerin eğlence mekanlarının önlerine yerleştirilen Uber alkol kontrol kiosklarındaki alkolmetre çubuğuna üflemeleri gerekiyor. Kanlarındaki alkol düzeyleri kentin yasal sınırları üzerinde olan kullanıcılar, Uber dünyasına ücretsiz seyahat hediyesi ile giriş yapıyor.

Sadece kiosklarla sınırlı tutulmayan kampanyada Uber, mobil uygulaması üzerinde “UberSafe2015” kodunu giren kullanıcılara da sistem üzerinde yapacakları ilk seyahati hediye ediyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.