MediaCat

adidas’tan outdoor fotoğraf yarışması

adidas, Outdoor sporları tutkunlarını yepyeni bir yarışmaya davet ediyor.

adidas’tan outdoor fotoğraf yarışması

adidas, Outdoor sporları tutkunlarını yeni bir yarışma ile heyecan verici bir Outdoor tecrübesi yaşamaya davet ediyor.

adidas ürünleri ile yapılan outdoor aktivitelerinde ve adidas’ın 3 bandına da atıfta bulunarak, outdoor sporları ile ilgilenenlerin çok iyi bildiği, 3 parmak işareti yaparak çekilen fotoğraflar 1 Mart- 31 Mayıs 2012 tarihleri arasında, www.terrex-experience.com  adresine yüklenerek, kullanıcıların oylamasına sunulacak.

Bu ön elemede en çok oyu alan fotoğraflar, sonrasında ünlü dağcı Sasha diGuilian, Reinhold Messner, Outdoor fotoğrafçısı Michael Meisl ve kayakçı Sam Sutton’ın da aralarında bulunduğu adidas Outdoor takımı jürisi tarafından değerlendirilecek.

Seçilen 3 talihli, Terrex malzemelerinden oluşan bir takım çantası ile rehberler eşliğinde, İsviçre’nin kayak merkezleriyle ünlü Zermatt kasabasında bulunan Alpine Center Zermatt‘ta 4 gün sürecek bir trekking tecrübesine katılma şansı kazanacak. adidas’ın bu yeni yarışmasına www.terrex-experience.com linkinden ulaşılabiliyor.
 

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.