MediaCat

5. Ülker Çocuk Sinema Şenliği Nisan’da başlıyor

Ülker’in 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı onuruna geleneksel hale getirdiği “Ülker Çocuk Sineması Şenliği”, Nisan ayında 5. kez perde açıyor.

5. Ülker Çocuk Sinema Şenliği Nisan’da başlıyor

Ülker’in 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı onuruna geleneksel hale getirdiği “Ülker Çocuk Sineması Şenliği”, Nisan ayında 5. kez perde açıyor. Bu yıl da her yıl olduğu gibi şenlik sayesinde 50 ildeki 150’ye yakın sinema salonunda çocuklar bir çocuk filmini sürpriz hediyeler eşliğinde ücretsiz izleme olanağına kavuşacak.

Bugüne kadar 500 bini aşkın çocuğu sinemanın büyülü dünyası ile buluşturan şenlik, özellikle Anadolu’daki çocukların heyecanla beklediği bir 23 Nisan hediyesi haline geldi. Her yıl 23 Nisan haftasında düzenlenen Ülker Çocuk Sinema Şenliği, bu yıl da geleneği bozmadı. Yaklaşık 50 ildeki 150’ye yakın sinema salonunda perde açacak olan şenlikte gösterime girecek olan bir çocuk filmi, hiçbir ayrıcalık gözetmeksizin tüm çocukların izlemeleri için bir gün boyunca ücretsiz olarak gösterilecek.

Tüm çocukların yararlanabileceği şenlikte çocukların yapması gereken tek şey, filmin gösteriminden önce sıraya girip ücretsiz biletlerini gişelerden almak olacak.  Türkiye’nin aynı anda en fazla ilindeki çocuklara ulaşabilen sosyal sorumluluk projesi olan Ülker Çocuk Sinema Şenliği, Yıldız Holding ve şirketlerinden 600’ü aşkın gönüllünün çalışmasıyla hayata geçiriliyor. Şenlik, Ülker ve markalarının çeşitli eğlenceli aktiviteleri ve sinema çıkışında dağıtılacak hediye kutularıyla renklenecek.

 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.