Calvin Klein Jeans, dijital sponsor

MTV Avrupa Müzik Ödülleri fanatikleri bu yıl 7 Kasım tarihinde gerçekleştirilecek olan ödül töreni...

13.09.2010 - 00:00 | MediaCat

MTV Avrupa Müzik Ödülleri fanatikleri bu yıl 7 Kasım tarihinde gerçekleştirilecek olan ödül töreni ile ilgili tüm gelişmeleri Calvin Klein Jeans sponsorluğunda tasarlanan web, wap ve bu yıl ilk kez hayata geçirilen iPhone ve iPad uygulamalarından takip edebilecekler.

Warnaco Group, Inc.’ın (NYSE: WRC) bir parçası olan Calvin Klein Jeans dijital sponsorluğu kapsamında geliştirilen ‘MTV EMA X-Rating’ uygulaması ile MTV fanatikleri, Avrupa Müzik Ödülleri web sitesi,  wap-sitesi’nden ve aynı zamanda iPhone ve iPad için geliştirilen uygulamayı kullanarak ödül töreni ile ilgili tüm gelişmeleri takip edilebilecekler. Kullanıcılar, sanatçılar ile ilgili bilgilere, son dakika haberlere, video’lara ve daha fazlasına bu uygulama ile erişebilecekler.

Moda ve müzik dünyasının birbiri ile etkileşiminin örnek bir uygulamasını temsil eden ve genç tüketicilerin yakından takip ettiği bu iki markanın işbirliği kapsamında ayrıca Calvin Klein Jeans ödül töreni öncesi çeşitli mağaza içi aktiviteler ve ödül töreninde VIP müşteri etkinliği düzenleyecek.

İlki 1994 yılında yapılmaya başlanan MTV Avrupa Müzik Ödülleri, yapıldığı ilk günden bu yana dünyanın en görkemli müzik ödüllerinden biri olarak kabul ediliyor. MTV Networks International tarafından her yıl düzenlenen ödül töreni, bu yıl 7 Kasım 2010 Pazar günü Madrid’de gerçekleştirilecek ve 40’dan fazla ülkede izleyiciyle buluşacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.