Pınar Sucuk reklamı gece kuşağında

Cenajans tarafından hazırlanan ve RÖK'e gelen "Çocuklarımız istiyor, alamıyoruz." şikayetleri sonucu yayından kaldırılan "Pınar Sucuk" reklam filmi, artık çocukların ekran karşısında olmadığı gece kuşağında yayınlanacak.

30.01.2003 - 00:00 | MediaCat

Cenajans tarafından hazırlanan ve RÖK’e gelen “Çocuklarımız istiyor, alamıyoruz.” şikayetleri sonucu yayından kaldırılan “Pınar Sucuk” reklam filmi, artık çocukların ekran karşısında olmadığı gece kuşağında yayınlanacak.

Pınar Et Pazarlama Direktörü Kemal Keskin MediaCat’e yaptığı açıklamada “Sosyal sorumluluk bilincinde çocukları düşünerek yayınlarımızı 22:00/22:30 ila 01:00 arası yani gece kuşağında yayınlayacağız. Bu doğrultuda şirket olarak konuya hassas davranarak, sosyal sorumluluk bilincinde hareket ettiğimizi düşünüyorum.” dedi.

CenAjans/Grey yetkilileri de kendilerine bildirilmeden Pınar Sucuk’un reklamı hakkındaki şikayetleri doğrudan reklamverene ileten RÖK’ün bu tutumunu görev tanımını aşan ve spekülatif bir tavır olarak değerlendirdi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.