MediaCat

Unilever Türkiye’de geliştirilen advergame’i küresele taşıdı

Max, tüketicileriyle eğlence odağında buluşuyor.

Unilever Türkiye’de geliştirilen advergame’i küresele taşıdı

Algida Max markasının dijital ajansı Proje Calide tarafından geliştirilen ve Türkiye’de milyonlarca çocuk tarafından oynanan advergame kategorisindeki eğlence içerikli pazarlama ürünleri, Türkiye’den başlayan başarı öyküsü ile Unilever‘in operasyonlarının bulunduğu 27 ülkeye taşındı.

Geçtiğimiz yıl Türkiye’de Kaan Camgöz yönetimindeki Algida Max ekibi ve Kerem Özkan‘ın başkanlığını yürüttüğü Proje Calide’nin çalışmalarıyla ile yakalanan başarı ve ödüller sayesinde küresel ölçekte dikkatleri üzerine çeken ajans, 2015 yılında Max markasının küresel ekibi ile işbirliğine başladı ve Unilever Singapur ofisi ile çalışarak Max markasının tüm dünyadaki, oyun odaklı interaktif içeriklerini üretti.

Unilever Türkiye'de başlatılan advergame projesini küresele taşıdı

Unilever ve Proje Calide işbirliği ile Algida Max markası için üretilen oyun ve mobil uygulamalar dünya çapında 10 milyondan fazla çocuğa ulaştı. Bu projeler, Max’ın bir marka karakterinden öte gerçek bir süper kahramana dönüşmesinde önemli rol oynayarak markayı hem satış hem de algısal anlamda üst noktalara taşıdı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.