MediaCat

Dumb Ways to Die’dan Game of Thrones parodisi

“Ölümlü kahramanlar” dizinin hızlı bir özetiyle karşınızda.

Dumb Ways to Die’dan Game of Thrones parodisi

Avustralya’da metro istasyonlarında basit ihmallerden kaynaklanan ölümleri azaltmak için yola çıkan ancak hayatın her alanındaki bu tür kazalara dikkat çekmeye çalışan bir sosyal sorumluluk çalışması olan “Dumb Ways to Die” adlı kampanya, elde ettiği 100 milyonun üzerinde izlenme oranıyla viral etkisini bugün dahi koruyor. Dört farklı dalda kazandığı Grand Prix’lerle Cannes Lions 2013’ün de yıldızı olmayı başaran kampanya, sonrasında yayınlanan reklamlar ve mobil oyunla da ilgiyi zinde tutmayı başarıyor.

Serinin “ölümlü kahramanları” bu kez belki de tabiatı gereği kampanyaya en çok yakışan hikâyeyi, Game of Thrones‘u tiye alıyor. Geçtiğimiz hafta sonunda 5’inci sezonunun ilk bölümü 170 ülkede birden yayınlanan fakat şu sıralar daha çok sezonun ilk dört bölümünün birden internete sızdırılması konuşulan dizinin hızlı bir özetini arıyorsanız, işte size karamsar hikâyenin en eğlenceli sunumu:

Kaynak: Design Taxi

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.