MediaCat

Teslimat adresi olarak piknik örtüsü

McDonald’s İsveç’ten yazın açıkhavanın tadını çıkaranları sevindirecek bir kampanya.

Teslimat adresi olarak piknik örtüsü

McDonald’s, İsveç’te plajları, havuzları ve parkları dolduranların yüzlerini QR kodlu piknik örtüleriyle güldürüyor.

Satışa çıkarılmayan ve yalnızca markanın sosyal medya hesapları aracılığıyla kazanılabilen piknik örtülerindeki QR kodlar, örtüleri birer teslimat adresine dönüştürüyor. QR kodun okutulması üzerine adres algılanıyor, en yakın McDonald’s restoranı siparişi hazırlıyor ve markanın teslimat servisi McDelivery de siparişleri müşterilerin ayağına getiriyor.

Müşterilerini, daha keyifli bir yemek deneyimi yaşamalarına yönelik inovatif ve yeni çözümleriyle şaşırtmayı sevdiklerini söyleyen McDonald’s İsveç CMO’su Sofie Lager, bir yıl önce kullanıma sundukları McDelivery’nin başarısından duydukları memnuniyeti dile getirerek, yeni kampanyalarıyla, yazın tadını çıkaranlara yerlerinden kıpırdamadan Big Mac ya da Happy Meal yeme olanağı sunduklarını belirtiyor.

Markanın QR kodlu piknik örtüleri, azalan arı nüfusuna dikkat çekmek için dünyanın en küçük McDonald’s restoranlarını tasarlayan Nord DDB imzalı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.