MediaCat

Tavsiye Endeksi: Güneş ürünleri – 2

Tavsiye Endeksi’nde bu ay plaj giysisi, mayo, terlik/sandalet ve güneş gözlüğü kategorilerinin en çok tavsiye edilenlerini mercek altına alıyoruz.

FikriMühim tarafından MediaCat için hayata geçirilen Tavsiye Endeksi, güzellik & kişisel bakım mağazaları ve soğuk içeceklerin ardından ikinci kez güneş ürünlerine odaklanıyor.

Geçtiğimiz ay güneş kremleri, güneş sonrası krem/losyon/jeller, bronzlaştırıcı yağ/spreyler ve güneş korumalı saç bakım kremi/yağları kategorilerinde tüketicilerin birbirlerine en çok tavsiye ettiği markaları ortaya koyan Tavsiye Endeksi’nde bu ay plaj giysisi, mayo, terlik/sandalet ve güneş gözlüğü kategorilerindeki duruma bakıyoruz.

Araştırma sonuçları; plaj giysisinde Penti’nin, mayoda Dagi’nin, terlik/sandalette Crocs’un, güneş gözlüğünde ise Ray-Ban’ın üstünlüğüne işaret ediyor.

Tavsiye Endeksi Araştırması, FikriMühim tarafından MediaCat için 2 Mayıs-10 Mayıs 2024 tarihleri arasında, Türkiye’nin 12 bölgesinde 72 ilde online görüşme tekniği kullanılarak gerçekleştirilmiştir. Türkiye temsili 1000 kişi ile yapılan araştırma, her kategoride “satın almam” diyenler çıkarılarak raporlanmıştır. Sıralama, en sık satın alınan üç marka gözetilerek yapılmıştır.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.