MediaCat

Tavsiye Endeksi: Soğuk içecekler

Tavsiye Endeksi’nde bu ay farklı kırımlarda soğuk içecekler kategorisinin en çok tavsiye edilen markalarına göz atıyoruz.

FikriMühim tarafından MediaCat için hayata geçirilen Tavsiye Endeksi’nde bu ay gazlı ve gazsız içecekler, ayran, soda/maden suyu ve enerji içeceği alt kategorileriyle soğuk içecekler var.

Gazlı içecekler kategorisinde birinciliği açık ara Niğde Gazozu’nun elde ettiği araştırmada, gazsız içecekler kategorisinin öne çıkanı Uludağ Limonata. Ayranda Eker, sodada Beypazarı kategorisinin tavsiye lideri olurken, en çok tavsiye edilen enerji içeceği markası ise Red Bull.

Tavsiye Endeksi Araştırması, FikriMühim tarafından MediaCat için 27 Şubat-5 Mart 2024 tarihleri arasında, Türkiye’nin 12 bölgesinde 81 ilde online görüşme tekniği kullanılarak gerçekleştirilmiştir. Türkiye temsili 1000 kişi ile yapılan araştırma, her kategoride “tüketmem” diyenler çıkarılarak raporlanmıştır. Sıralama, en sık tüketilen üç marka gözetilerek yapılmıştır.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.