MediaCat

Tavsiye Endeksi: Güneş Ürünleri – 1

MediaCat Tavsiye Endeksi’nin gündeminde bu ay güneş ürünleri var.

FikriMühim tarafından MediaCat için hayata geçirilen Tavsiye Endeksi, güzellik & kişisel bakım mağazaları ve soğuk içeceklerin ardından bu ay güneş ürünlerine odaklanıyor. Yaza giriş yapmaya hazırlanırken raflar güneş ürünleriyle doluyor. Tavsiye endeksini incelediğimiz kategoride bu ay koruyucu cilt ve saç bakım ürünlerini mercek altına alıyoruz.

Güneş kremleri içinde La Roche Posay’in, çocuk güneş kremlerinde Sebamed’in birinci sırada yer aldığı endekste, güneş sonrası nemlendirici krem/losyon/jel kategorisinde Bioderma, güneş korumalı saç bakım kremi/yağı özelinde ise Kerastase öne çıkıyor. Bronzlaşma odaklı ürünler söz konusu olduğunda ise en çok tavsiye edilen markaların Eda Taşpınar, Nivea ve Yves Rocher ürünleri olduğu görülüyor.

Tavsiye Endeksi Araştırması, FikriMühim tarafından MediaCat için 3 Nisan-15 Nisan 2024 tarihleri arasında, Türkiye’nin 12 bölgesinde 71 ilde online görüşme tekniği kullanılarak gerçekleştirilmiştir. Türkiye temsili 1000 kişi ile yapılan araştırma, her kategoride “satın almam” diyenler çıkarılarak raporlanmıştır. Sıralama, en sık satın alınan üç marka gözetilerek yapılmıştır.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.