MediaCat

See It Be It’in 2019 elçisi açıklandı

İnisiyatifin bu yılki elçisi Hindistan’dan.

See It Be It’in 2019 elçisi açıklandı

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali kapsamında, 2014 yılından bu yana cinsiyet eşitsizliğine dikkat çekmek ve geleceğin kadın liderlerini desteklemek maksadıyla faaliyetlerine devam eden See It Be It inisiyatifinin bu yılki elçisi FCBULKA CCO’su Swati Bhattacharya oldu.

Bhattacharya inisiyatife bu yıl dahil edilen isimleri yönlendirmenin yanı sıra, See It Be It’in 2019’daki teması olan “Invite yourself” etrafında gerçekleşecek diyaloğa da liderlik edecek. Hindistan’ın lider kadın CCO’ları arasında önemli bir yeri olan Bhattacharya, inisiyatifin başkanlığını yürüten, Badger & Winters CCO ve Kurucusu Madonna Badger’la birlikte çalışacak.

Kararın duyurulmasının ardından yaptığı açıklamada bu yılın elçisi olarak seçilmekten gurur duyduğunu belirten Bhattacharya, yılın teması “Invite yourself” hakkındaysa, “Biz kadınlar, çoğu zaman, bulunduğumuz pozisyonları hak ettiğimizi düşünmüyoruz. Sesimiz de pek duyulmuyor. Bu yıl Cannes’dan ayrılırken hem kimsenin davetine ihtiyaç duymadan ilerleyebileceğimize inanmamızı hem de bizi takip edecek kız kardeşlerimiz için kapıyı açık bırakmamız gerektiğini düşünmemizi istiyorum.” dedi.

Swati Bhattacharya ile bu yıl dirsek temasında olacak Madonna Badger da, Bhattacharya’yla çalışmak için büyük heyecan duyduğunu ve kendisinin inisiyatif üzerinde yaratacağı etkiyi görmek için can attığını belirtti.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.