MediaCat

Punch artık Punch BBDO

Punch, BBDO Türkiye’yle birleşti.

Punch artık Punch BBDO

Bağımsız ajans Punch, yoluna BBDO Türkiye’yle birleşerek devam etme kararı aldı. Yeni dönemde faaliyetlerini Punch BBDO adıyla yürütecek olan yeni oluşum, BBDO Türkiye’nin tüm iletişim aktivitelerinin yönetim ve yürütmesinden sorumlu olacak. Ajansta eşbaşkanlık görevlerini CCO Ali Musa Paça ve CEO Okay Eğdirici üstlenecek.

Ortaklık kararını çok önemli bir adım olarak değerlendiren Punch BBDO CCO’su Ali Musa Paça, “Punch’ı kurduktan beş sene gibi kısa bir süre sonra, dünyanın en yaratıcı ve etkili network’ü olan BBDO’nun bizimle ortaklık kurma kararı hem bu güne kadar finans, telekom ve perakende gibi önemli sektörlerde yaptığımız işlerin başarısına işaret ediyor hem de kurduğumuz yapının gelecek için başarı vaat ettiğini teyit ediyor.” dedi.

Bu güne kadarki en güçlü BBDO yapısının Punch BBDO ortaklığıyla sağlandığını söyleyen CEO Okay Eğdirici ise en güçlünün değil, değişimi yakalayan yapıların büyümeye ve ilerlemeye devam edebileceklerini, BBDO’nun küresel olarak benimsediği “Daha iyi, Daha hızlı” mottosunu hayata geçirmenin en iyi ve hızlı yolunun bu ortaklığı kurmak olduğunu söyledi.

Birleşmeyle birlikte Punch BBDO’nun müşteri portföyü; Nestlé, Erikli, Nutela, Kinder, Pınar Et, Whiskas, Pedigree, HP, Dr. Oetker, Tropicana, Glovo, Schafer, Lassa, Bridgestone, Joker ve iyzico markalarından oluşacak.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.