Punch BBDO’da üst düzey atama

Ajansın iş geliştirme ve müşteri ilişkilerinden sorumlu başkan yardımcılığını yürütecek isim belli oldu.

09.03.2021 - 11:55 | MediaCat

Punch BBDO'da üst düzey atama

Punch BBDO’da son üç yıldır iş geliştirme direktörü olarak görev yapan Gülin Erdoğan, ajansın iş geliştirme ve müşteri ilişkilerinden sorumlu başkan yardımcılığına atandı.

Punch BBDO CEO’su Okay Eğdirici, Gülin Erdoğan’ın ajans başkan yardımcılığına atanmasını, “Önemli zorluklarla geçen 2020’yi geride bırakırken hem büyüdük hem de yeni müşterileri portföyümüze kattık. Büyümemizdeki en önemli faktörlerden biri, var olan müşterilerimizden önemli bir kayıp yaşamamamızdı. Önümüzdeki dönem portföyümüzü korumak, büyüyen organizasyonumuzu sürdürülebilir kılmak için daha da kritik bir hale geldi. Bu amaca yönelik olarak, müşteri ilişkileri yönetimini güçlendirmek, daha kompleks yapıya bürünen portföyümüzün yönetimini daha efektif yapmak için sevgili Gülin’i yeni iş geliştirme görevine ek olarak müşteri ilişkilerinden de sorumlu başkan yardımcısı olarak görevlendirmeye karar verdik” sözleriyle değerlendirdi.

İstanbul Üniversitesi İspanyol Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden mezun olan Gülin Erdoğan, eğitimine İtalya’da Scuola Politecnica Di Design’da görsel iletişim tasarımı programıyla devam etti. Erdoğan, 17 yıllık kariyeri boyunca DDB, Concept gibi ajanslarda müşteri ilişkileri görevi yaptıktan sonra Eylül 2017’de BBDO Türkiye ailesine iş geliştirme direktörü olarak katılmıştı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.