MediaCat

Para kazandıran interaktif billboard

Currys geridönüşüme dikkat çekerken insanlara para da kazandırıyor.

Para kazandıran interaktif billboard

Elektronik ürünlerde geridönüşümü teşvik etmek isteyen Currys, İngilizleri para kazandıran billboard’larıyla karşılıyor.

Markanın Londra, Leeds ve Manchester’daki interaktif billboardları eski ve bozuk elektronik ürünlerle donatılmış. Yoldan geçenler billboard’daki ürünlerden birini alabiliyor, Currys mağazalarına teslim edip karşılığında en az beş pound alıyor. Cash for Trash kampanyası insanlara para kazandırırken geridönüşüme de teşvik ediyor.

Billboard’lardan eşya alanlar kayda alınıyor, eğer izin verirlerse de bu videolar sosyal medya platformlarında paylaşılıyor.

Kampanyaya ezber bozan ve gerçek anlamda fayda sağlayan bir unsur eklemek istediklerini söyleyen AMV BBDO Kreatif Direktörleri Jeremy Tribe ve David Westland, “Özel yapım billboard’lar Currys’in Cash for Trash teklifini eğlenceli ve merak uyandırıcı bir yolla gösterirken, markanın kapsamlı geridönüşüm kapasitesine de dikkat çekiyor ve e-atık konusunu gündeme taşıyor” yorumunda bulunuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.