MediaCat

Vampirinizi nasıl alırsınız?

Fox, güneş ışığında yanan vampirleriyle São Paulo sokaklarında.

Vampirinizi nasıl alırsınız?

Güneş ışığı bazı vampirleri yakar, bazılarına işlemez. Bazı vampirlerse, Stephenie Meyer’ın sözüne inanacak olursak, güneşin altında mücevher gibi parıldar. Kimi vampirler varoluş itibarıyla zarif ve kötücüldür, kimileriyse yeterince beslenemezse birer zombiden farksız.

Popüler kültürün nicedir sahiplenmekten yorulmadığı ve modası hiçbir zaman geçmeyecek gibi gözüken vampirlere dair pek çok farklı anlatı, farklı hedef kitleleri kendisine çekecek pek çok kurgu var. Hal böyle olunca, vampirleri konu alan yapımların da ardı arkası kesilmiyor… Bu yapımlar için hazırlanan kampanyaların da.

Başyapımcıları arasında Ridley Scott ve Matt Reeves gibi isimlerin yer aldığı yeni vampir dizisi The Passage için bir açıkhava kampanyası hazırlayan Fox, BETC/Havas imzalı kampanya kapsamında São Paulo sokaklarını üzerinde birer vampir görseli olan bir dizi ilanla donattı.

Her biri şeffaf kutuların içinde sergilenen ve potasyum permanganat ve sülfürik asit ile karıştırılan özel bir boyayla kaplanan ilanlar akşamları sıradan birer açıkhava ilanı gibi gözükürken güneş ışığına maruz kalınca alev alarak kanalın popüler kültürdeki vampir anlatıları arasından kendisini en çok hangisine yakın hissettiğini São Paulo sakinleriyle paylaşıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.