MediaCat

Nike, “Just Do It” sloganını yeniden tanımlıyor

Kampanya seyircilere ‘her şey mümkün’ mesajı veriyor.

Nike, “Just Do It” sloganını yeniden tanımlıyor

Nike, “Possibilities” / “Her Şey Mümkün” isimli yeni kampanyasıyla, 25. yılını yaşayan ‘Just Do It’ sloganını, kişilere ilham vermenin ötesine taşıyor ve Nike+ dijital ekosistemi aracılığıyla izleyicilere gerçek sporcuların mücadelesine katılma imkanı tanıyor.

Nike’ın yeni kampanyası Her Şey Mümkün; ünlü atlet ve yıldız misafir oyuncuların yer aldığı eğlenceli reklam senaryolarıyla seyircilere sınırlarını zorlamaları ve yeni hedeflere ulaşmaları için ilham veriyor. Dijital ve sosyal medya uygulamaları, izleyicilere #justdoit sloganıyla Nike+ zorluklarını aşmaları için yardım ediyor. Film, “Eğer 1 km.  koşabiliyorsan yarışta koş, maratonda koş, bir film yıldızından daha hızlı koş.” cümlesiyle başlıyor. Karakterlerine ve seyirciye meydan okuyan farklı zorluklar ve senaryoların ortaya çıktığı reklam filmi, seyirciyi sınırlarını zorlamaya teşvik ediyor.

Filmde NBA’in “En değerli oyuncusu” unvanını taşıyan LeBron James, dünyanın 1 numaralı tenis ikonu Serena Williams, FC Barcelona ve İspanya Milli Takımı oyuncusu Gerard Pique ve boksun ünlü yeteneği Andre Ward oynuyor. Aktör Bradley Cooper’ın anlatıcı,  aktör Chris Pine’ın misafir oyuncu olarak yer aldığı reklam filminin yönetmenliğini Nicolai Fuglsig üstleniyor.

[youtube]http://youtu.be/aPkyPdubqDs[/youtube]

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.