MediaCat

Mavi, Almanya’da kıyafet yedirdi

Mavi mutfağını dünyanın yer herine taşıyan Mavi, geçtiğimiz günlerde Berlin mağazasında “All You Can Eat” adında sıradışı bir yarışma düzenleyerek Almanya’da haftanın en çok konuşulan etkinliklerinden birine imza attı.

Mavi, Almanya’da kıyafet yedirdi

 “En iyi jean Mavi mutfağında pişer” mottosuyla Mavi mutfağını dünyanın yer herine taşıyan Mavi, geçtiğimiz günlerde Berlin mağazasında “All You Can Eat” adında sıradışı bir yarışma düzenleyerek Almanya’da haftanın en çok konuşulan etkinliklerinden birine imza attı.

Mağazaya giren ilk 100 kişinin ve 30 özel davetlinin, ağızlarında taşıyabildiği kadar Mavi ürününe ücretsiz sahip olduğu etkinlik için yüzlerce kişi sabahın erken saatlerinden itibaren mağazanın önünde kuyruk oluşturdu. Şapkasını ve önlüğünü giyerek tek seferde 32 Mavi ürününü taşıyan katılımcı günün rekortmeni olarak “yiyebildiği” ürünlerin tamamını kazandı. Etkinlik için hazırlanan esprili video da en az etkinlik kadar ilgi topladı.

 

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.