MediaCat

Kanada’dan HIV pozitif bir spa merkezi

Kanadalı hastaneden Dünya AIDS Günü’ne özel bir farkındalık çalışması.

Kanada’dan HIV pozitif bir spa merkezi

Kanada, Toronto’da bağımsız olarak faaliyet gösteren ve HIV pozitif bireylerin herhangi bir önyargıya maruz kalmaksızın tedavilerini sürdürmelerini hedefleyen Casey House, bu yıl Dünya AIDS Günü kapsamında, tüm Kanada halkını AIDS konusundaki yargılayıcı tutumlarını değiştirmeye davet eden bir kampanya hazırladı.

Kanada'dan HIV pozitif bir spa merkezi

Vatandaşlarının yüzde 88’inin müşfik bir ülke olarak tanımladığı Kanada’nın halkının neredeyse yarısının HIV pozitif bir insana dokunmaktan rahatsızlık duyduğunu belirten Casey House, virüs taşıyıcıları ile bünyelerinde HIV olmayanların “temas” etmesi için pop-up bir spa merkezi kurdu.

Bu kampanya için özel olarak eğitim alan, hepsi HIV pozitif toplam 15 çalışandan oluşan spa merkezi “Healing House” 30 Kasım ve Dünya AIDS Günü olan 1 Aralık tarihlerinde dileyenlere bedava spa hizmeti sunacak. Geçen yıl Dünya AIDS Günü’nde HIV pozitif çalışanlardan oluşan pop-up bir lokanta açan Casey House’un bu yılki kampanyası da reklam ajansı Bensimon Byrne imzası taşıyor.

Merak edenler için, hastanenin geçen yılki Dünya AIDS Günü kampanyası aşağıda.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.