MediaCat

İzlemeye değer bir kutu açma videosu

Kanadalı sivil toplum kuruluşu Toys for Tots bu yıl Noel’i bir farkındalık kampanyasıyla kutluyor.

İzlemeye değer bir kutu açma videosu

İnternetin satınalma kararında büyük ölçüde belirleyici konuma ulaştığı günümüzde yeni bir ürünü tanıtmanın en rağbet gören yollarından biri de kutu açma videoları. Geçtiğimiz yıllar boyunca yaygınlaşarak oyuncak kategorisini de etkisi altına alan kutu açma videosu trendiyle artık her yaştan içerik üreticisi satın aldığı oyuncakların kutularını açtığı videoları sosyal medyadaki takipçileriyle paylaşarak, alışveriş hakkındaki fikirlerini onlara aktarıyor.

Öte yandan, oyuncak kutusu açmak her ne kadar heyecan verici olsa da, herkesin gerçekleştirme şansına sahip olmadığı bir ayrıcalık. Bu yıl Noel’de hediye bekleyen milyonlarca çoğunun yanı sıra ailelerinin maddi durumu müsaade etmediği için hediye bekleme lüksüne dahi sahip olmayan çocuklar hakkında farkındalık yaratmak isteyen ABD menşeli STK Toys for Tots’un Kanada ayağı Toys for Tots Kanada Noel’i izlemeye değer bir kutu açma videosuyla karşılıyor.

Markanın #UnboxingWorthWatching etiketiyle sosyal medyadan iletişimini sürdürdüğü kampanya reklam ajansı Wunderman Thompson Kanada imzasını taşıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.