Deneyim Tasarımı Eğitim Programı başlıyor

Program, I-AM ve In-between ortaklığıyla 10 Aralık'ta gerçekleşecek.

30.11.2018 - 17:45 | MediaCat

Deneyim Tasarımı Eğitim Programı başlıyor

Deneyim tasarımı ajansı I-AM ve tasarım platformu In-between, İstanbul Moda Akademisi işbirliğiyle Deneyim Tasarımı Eğitim Programı’na imza atıyor. I-AM ve In-between kurucu ortaklarıyla birlikte geliştirilen programda marka tanımı ve kurgusu, deneyim tasarımı ve deneyim tasarımının perakendeyle marka iletişime aktarımı konu ediliyor.

10 Aralık tarihinde İstanbul Moda Akademisi’nde başlayacak olan programda katılımcılara marka tanımlama ve iletişimi ve deneyim tasarımı kurgusu aktarılarak, dünyadan farklı deneyim tasarımı örnekleri incelenecek. Katılımcılardan ayrıca deneyim tasarımı uygulama projesi geliştirmeleri istenecek.

Programda katılımcılar tarafından I-AM Marka Anahtarı ve I-AM Sanal Müşteri Yolculuğu çalıştayları da gerçekleştirilecek.

Eğitim programının sonunda, isteyen katılımcılarla bir Londra seyahati düzenlenecek. Seyahatte moda, tasarım, mimari ve diğer yaratıcı alanlardaki başarılı deneyim tasarımı örnekleri, katılımcılara uzmanlar tarafından aktarılacak.

Deneyim Tasarımı Eğitim Programı’na başvurular, İstanbul Moda Akademisi’nin internet sitesi üzerinden gerçekleştirilebilir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.