MediaCat

Hayat anlatmaya yeter

Volkswagen’den güvenlik özelliklerini hiçbir otomobil göstermeden anlatan reklam kampanyası.

Hayat anlatmaya yeter

Otomobil modellerinizin güvenlik önlemlerini, otomobile hatta trafiğe dair hiçbir şey olmaksızın nasıl gösterebilirsiniz? Yanıt çok uzaklarda değil, hayatın içinde keşfedilmeyi bekliyor olabilir.

Volkswagen Hindistan, DDB Mudra imzalı #SafeLikeaVolkswagen kampanyasında direksiyonu direkt hayatın içine kırıyor ve işin içine biraz eğlence katıp, hemen herkesin başına gelebilecek sıradan durumlardan birer metafor olarak faydalanıyor.

Yönetmenliğini Dark Horse’tan Shaanan Pereira’nın üstlendiği beş spotun her birinde hayatın içinden birer durum, Volkswagen otomobillerin birer güvenlik özelliğiyle eşleşiyor.

DDB Mudra CCO’su Rahul Mathew, kampanyayı, “Volkswagen markası insan hikâyeleri üzerine inşa edilmiştir. Buradan hareketle, güvenlik özelliklerini göstermenin en iyi yolunun hayatta her gün nasıl yol aldığımıza dair örneklerden geçtiğini düşündük” sözleriyle yorumluyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.