MediaCat

Bollywood usulü bir Tinder hikâyesi

Tinder’dan Bollywood esintili bir reklam filmi.

Bollywood usulü bir Tinder hikâyesi

Kim destansı bir aşk hikâyesi olsun istemez ki? Tıpkı pembe diziler gibi, Bollywood da uzun zamandır tüketicilere efsanevi aşkları satıyor. Tinder da Hindistan’da yayınladığı yeni reklam filminde bu destansı aşklardan bir tutam ilham almaktan geri kalmıyor.

Tinder’ın BBH Hindistan imzalı reklam filminde başroldeki isim Hintli müzisyen ve aktör Kavya Trehan. Sıradan bir Tinder kadınını canlandıran Trehan, film boyunca Tinder’ın eğlenceli yolculuklara kapılar açmasının bir metaforu olarak, dans figürleri eşliğinde kimi zaman sağa kimi zaman sola kaydırarak geziyor sokakları. Bu yolculuğunda Trehan’a ise Mohammad Rafi’nin “Jaan Mehchan Ho” şarkısının Mikey McCleary uyarlaması eşlik ediyor.

Tinder Hindistan Başkanı Taru Kaapor, “Hayatlarımıza nihai şeklini verenler; tanıştığımız insanlar, insanlarla ilişkilerimiz ve yaşam süremizce o insanlarla biriktirdiğimiz destansı anlar” diyerek reklam kampanyasının Tinder’ın insanlara sunduğu destansı maceralara vurgu yaptığını belirtiyor.

BBH Delhi’nin ECD’si Vasudha Misra ise Tinder’ın düşünce yapıları uyuşan insanları birbirlerine bağladığını, yeni arkadaşlıklar, hayat eşi ya da sevgili bulma konusunda insanlara yardımcı olduğunu söyleyerek, uygulamanın her zaman ne yapmamız, nasıl davranmamız gerektiği söylenen bir dünyada bireylerin kendi tercihleri için asla yargılamadan dimdik ayakta durduğunu vurguluyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.