MediaCat

Yeri doldurulamayan konfor

Volkswagen Taos’tan konfor ve kaliteden ödün vermeyen kampanya.

Bir ürün ya da hizmet sizin açınızdan çıtayı belirli bir seviyeye yükselip bir standart yarattığında geri dönüş zordur. Standartları karşılamadığı sürece alternatifler sizi tatmin etmez, gözünüz alıştığınızı arar.

Giriş seviyesi SUV modeli Taos için yayınladığı “Geri Dönüş Yok” kampanyasında Volkswagen, bir kadının gün içinde oturduğu her koltukta aynı kalite ve konfor standardını arayışını ekrana taşıyor. Kadının her oturuşta yaşadığı hayal kırıklığı, standartlarını belirleyen Volkswagen Taos’un sürücü koltuğuna kavuşmasıyla yerini huzura bırakıyor.

Kampanyanın yaratıcısı Johannes Leonardo’nun yönetici kreatif direktörü Jonathan Santana, Volkswagen’in sunduğu kalite seviyesi bir kez deneyimlendiğinde geri dönüşün çok zor olacağını göstermeyi amaçladıklarını söylüyor. Santana, “Çalışmanın anlatısı ve yaratıcı unsurları, Taos’u diğerlerinden ayıran kalite ve işçiliği tasvir ederek, günlük hayatlarında bir parça tarz dokunuşunu sevenlerde yankı uyandırıyor ve uygun fiyatlı lüksün herkes için ulaşılabilir olabileceğinin altını çiziyor” diyor.

Volkswagen ABD Müşteri Deneyimi ve Pazarlama Kıdemli Başkan Yardımcısı Rachael Zaluzec ise, kullandıkları araç ne olursa olsun müşterilerin kaliteden ödün vermek zorunda kalmamaları gerektiğini vurgulayarak, reklam filminin Taos gibi giriş seviyesi bir SUV’a yatırım yapmanın getirdiği kalite, konfor ve değeri yansıttığını ifade ediyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.