MediaCat

Winnie the Pooh’nun ağaç evi Airbnb’de

İkonik karakterin 95’inci yaşını bir günlüğüne onun gibi yaşayarak kutlamak isteyenlere…

Winnie the Pooh’nun ağaç evi Airbnb’de

Disney, Winnie the Pooh hayranlarına Winnie’nin 95’inci yaşını onun ağaç evinde bir gün geçirerek kutlama şansı tanıyor. Sevimli karakterin 100 Hektar Ormanı’ndaki ağaç evinin Birleşik Krallık’taki Ashdown Ormanı’nda inşa edilen bir replikası, 24-25 Eylül’de Airbnb üzerinden konaklamaya açılıyor.

Winnie the Pooh'un ağaç evi Airbnb'de

Hikâyedeki eve başarıyla hayat veren, 30 yıldan uzun süre boyunca Winnie the Pooh’u resmeden illüstratör Kim Raymond’dan başkası değil.

“Bearbnb” adıyla anılan projeyi, “95 yıldır birçok insan için önem taşıyan orijinal maceraları onurlandırırken hayranlar için Pooh evreninin büyüsünü canlandıran eşsiz bir deneyim” sözleriyle tanımlayan Raymond, evin tasarımını E.H Shepard’ın orijinal kitap çizimlerine dayanarak gerçekleştirdi.

Winnie the Pooh'un ağaç evi Airbnb'de

Aynı anda dört kişinin konaklayabileceği ev, A.A. Milne’nin çocuk klasiğindeki orijinal hikâyeye ilişkin göndermelerin yanı sıra, zemin katta bir çift kişilik yatak ve iki konforlu tek kişilik yatak içeren bir asma katla konukların dinlendirici bir aile konaklamasının keyfini çıkarmaları için eksiksiz bir şekilde donatıldı.

Winnie the Pooh'un ağaç evi Airbnb'de

Konukların “doğal çevrelerini kucaklamalarına ve kendi hızında hareket etmesiyle ünlü Pooh gibi yaşamalarına” yardımcı olmak için yoga matları, dergiler ve rahat battaniyeler gibi eşyalar da unutulmadı.

Winnie the Pooh'un ağaç evi Airbnb'de

Evde konaklayacak kişiler orijinal 100 Hektar Ormanı’nda rehberli bir turun yanı sıra ikonik Poohsticks Köprüsü’nde Poohsticks oynayacak ve yerel, ballı yiyeceklerin bolca tadını çıkaracak.

Evin tüm görsellerini bu adres üzerinden görüntülemek mümkün ancak konaklama başvurularında Birleşik Krallık’ta ikâmet etme şartı aranacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.