MediaCat

Coca-Cola sinemaseverleri sessizliğe davet ediyor

Filmler içinde siz olduğunuzda aynı değil.

Coca-Cola sinemaseverleri sessizliğe davet ediyor

Sinemada patlamış mısır başta olmak üzere yiyecek-içecek yemenin topyekûn sorgulanması mümkün. Kimisi için yedi sanatın en kıymetlisine yapılan ciddi bir saygısızlık kimisi içinse televizyon karşısında çekirdek yemekten farksız bu mesele, Coca-Cola‘yı da rahatsız ediyor olsa gerek.

Saatchi&Saatchi Danimarka’nın işbirliği ile sinema salonlarındaki gereksiz gürültünün ortadan kaldırılmasına önayak olmaya çalışan Coca-Cola hazırlanan film öncesi spotla dikkatleri üzerine çekiyor. Fuayede bir şey yiyip içerken gizli kameralarla görüntülenen kişilerin, izleyecekleri filmden önce gösterilen sahte fragmanların en can alıcı yerlerine montajlanması ile oluşturulan filmler büyük beğeni topluyor.

‘Gürültü yaptığınızda filmin bir parçası haline geliyorsunuz’ mesajını veren ve Gangster ve Slurp adlı iki versiyonu bulunan uyarıcı kampanyasıyla Coca-Cola, salonlarda sükûnetin sağlanması yolunda eğlenceli ve işe yarayan bir adım atmışa benziyor.

Kaynak: Design Taxi

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.