MediaCat

Bu kadar zorluğa gerek yok

Dijital banka Tangerine’den kolaylığa davet.

Bu kadar zorluğa gerek yok

Dijital banka Tangerine, karmaşıklıktan kurtarmak istediği hedef kitlesine distopik reklam filmiyle sesleniyor.

Hayatı zorlaştıran engellerin, yani çemberlerin her saniyesine yayıldığı Rethink imzalı filmde nihayet gökyüzünde bir çember üzerinde soluklanan ana karakter, Tangerine sayesinde çember kuşatmasından sıyrılıyor.

Tangerine CMO’su Nicole German, “Hayat yeterince karmaşık. Bankacılık öyle olmamalı. Bu hususu basitçe anlatmak istedik ve çemberleri ve neyi temsil ettiklerini keşfettikçe kampanya şekillendi. Kampanyayla amacımız, Tangerine’i müşteriler için saçma olmayan bir seçim olarak yeniden canlandırmak” yorumunda bulunuyor.

German, filme dair şu ayrıntıları paylaşıyor: “Tüm ayrıntıları engelleri aşmayı (jumping through hoops) göz önünde bulundurarak düşündük. Set tasarımı kasvetli olmalıydı. Başrol için dünyanın en bezgin adamını bulduk. Müzik ise görsellerin aksine umut dolu olmalıydı. Bu tercihler, ana karakterimizin çemberlerin etrafından dolaşmak için daha iyi bir yol bulmasıyla belirginleşti”.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.