MediaCat

Doğanay yeni iletişim ajansını seçti

Markanın yeni dönem iletişim çalışmalarını yürütecek ajans belli oldu.

Doğanay yeni iletişim ajansını seçti

Şalgam başta olmak üzere sirke, nar ekşisi, limon sosu gibi geleneksel lezzetleri sofralarla buluşturan Doğanay’ın yeni dönem iletişim çalışmalarını yürütecek ajans Medyaevi İletişim ve Danışmanlık oldu.

Medyaevi, yeni dönemde 150 bayii ile ürünlerini Türkiye’nin yanı sıra Avrupa’da 40 ülkedeki tüketicilerle buluşturan Doğanay’a kurumsal itibar yönetimi, stratejik medya ilişkileri yönetimi, lider ve sözcü iletişimi, kriz iletişimi, konu ve gündem yönetimi ile pazarlama iletişimi alanlarında hizmet verecek.

Portföyüne son olarak Doğanay’ı ekleyen Medyaevi, aralarında Vodafone, P&G, Ariel, Fairy, Febreze, Oral-B, Zorlu Holding, Zorlu Enerji, Zorlu Gayrimenkul, Zorlu Tekstil, PepsiCo Türkiye, Türk Ekonomi Bankası (TEB), Tekfen Holding ve Grup Şirketleri, MediaMarkt, Michelin, TAB Gıda, ETİ, Aksigorta, Bioderma, FLO Mağazacılık, Tosyalı Holding, Metro Türkiye ve Sirena Marine, Puma ve Tiryaki Agro’nun da bulunduğu 40’ı aşkın markayla çalışıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.