MediaCat

Lova Yatak’ta üst düzey atama

Lova Yatak Genel Müdür Yardımcısı olarak görev alacak isim belli oldu.

Lova Yatak’ta üst düzey atama

Doğanlar Holding’in uyku markası Lova Yatak’ta üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, Lova Yatak Genel Müdür Yardımcılığına Erim Tamer atandı.

Lova Yatak’ın yeni dönem çalışmalarının bir parçası olmaktan memnuniyet duyduğunu belirten Tamer, ‘‘Türkiye’nin rahat uyku markası Lova Yatak için çok çalışarak üretmeye ve her daim fark yaratmaya devam edeceğiz, bu rahatlığı tüm dünyayla buluşturmak için çalışacağız’’ dedi.

Lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü’nde tamamlayan Erim Tamer, kariyerine 2005 yılında Koleksiyon Mobilya’da adım attı. İlerleyen dönemde şirketin satış müdürlüğünü üstlenen Tamer, 2009-2016 yılları arasında Mudo Concept’te sırasıyla mağaza müdürü ve satış ve kategori müdürü sorumluluklarını üstlendi. Ardından 2016-2020 yılları arasında Yataş Grup’ta markalar ürün direktörü olarak görev alan Tamer, 2020-2022 yılları arasında Doğtaş Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı olarak çalıştı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.