MediaCat

Bizim Yenge final yapıyor

Bizim Yenge dizisinin ekran macerası bitiyor. Dizi 18. bölümüyle final yapıyor.

Bizim Yenge final yapıyor

Kanal D’nin yaz sezonunda yayına soktuğu, Şebnem Bozoklu ve İlker Aksum’un başrolünü oynadığı Bizim Yenge dizisinin ekran macerası bitiyor.

Dizinin oyuncularından Caner Özyurtlu, dizinin yayından kaldırıldığını Twitter’dan açıkladı.

Twitter hesabına "Bizim Yenge bitti. Tekrar çalışmak isteyecegim pek cok insanla tanıştım. En azından artık fönsüzüm:)" yazan Özyurtlu, hali hazırda çekilmiş iki bölümün yayınlanmasının ardından dizinin ekrana veda edeceğini ifade etti.

Dizinin başrol Oyuncusu Şebnem Bozoklu ise konuyla ilgili yine Twitter’dan "Bizim Yenge 18. Bolumuyle final yapiyor . İzleyen izlemeyen herkese tesekkur eder , saygilar sunarim : )" açıklamasını yaparak haberi doğruladı.

Bu ayın başında,  Milliyet’ten Asu Maro ve Birgün’den Kürşat Kahramanoğlu diziyle ilgili ağır eleştirilerde bulunmuş,Maro dizinin oyuncu kasunun kalitesine dikkat çekerek senaryonun yetersizliğine dikkat çekmişti.

Kahramanoğlu ise dizinin bir bölümündeki eşcinsel bir karakterin işlenme biçimiyle dizide nefret suçu işlendiğini yazmıştı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.