MediaCat

Sahte kimlikli dizi ilanı

Ocak ayında atv ekranlarında başlayacak Uçurum dizisi için ilginç gazete ilanları tasarlandı.

Sahte kimlikli dizi ilanı

Ocak ayında atv ekranlarında başlayacak Uçurum dizisi için ilginç gazete ilanları tasarlandı.

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği dizinin ilk ilan tasarımı Sabah Gazetesi’nin İstanbul sayfasında yer aldı.

Üzerinde ‘Sahte’ damgası olan bir vatandaşın kimliği gazetenin sol alt köşesine yerleştirildi. Başarılı oyuncu Erdal Yıldız’ın fotoğrafının yanında Yaman Çetin yazan bir kimlik, otel ve pavyon işletmecisi ‘Yaman’ı canlandıracak Erdal Yıldız’ın karakteri hakkında önemli bir ipucu veriyor.

Dizinin ikinci ilanı ise ertesi gün yine Sabah Gazetesi’nde ‘Günün içinden’ sayfasında yer aldı. Sayfada Mehmet Ali Nuroğlu’nun fotoğrafıyla birlikte yer alan ‘Adem Sır’ adlı karakterin sürücü belgesinin üzerine ise ‘Aranıyor’ yazıldı.

Önümüzdeki günlerde de gazete sayfalarında karşılaşabileceğiniz bu ilanların her biri karakterler hakkında önemli bir ipucu veriyor.

Çekimleri Moldova, Ağrı ve İstanbul arasında geçecek dizinin hikayesi Moldova’dan Türkiye’ye gelen iki kadının hayatını ve burada yaşadıklarını konu alıyor.

Cast seçmeleri geçtiğimiz günlerde sona eren ve çekimlerine başlanan dizinin başrolleri arasında Mehmet Ali Nuroğlu, Erdal Yıldız ile Selçuk Yöntem var.

Mehmet Ali Nuroğlu ‘Adem’ karakteri ile cesur, yardımsever bir taksiciyi, Erdal Yıldız otel ve pavyon işletmecisi ‘Yaman’ı, Selçuk Yöntem ise ‘Arif’ karakterini canlandırmaya hazırlanıyor.

Uçurum Ezel’in senaristlerinden biri olan Kerem Deren’in projesi.

(Medyatava)

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.