MediaCat

AXE yeni Apollo projesiyle uzay yolculuğu vaat ediyor

AXE’ın uzaya çıkaracağı 22 kişiden biri Türkiye’den seçilecek.

AXE yeni Apollo projesiyle uzay yolculuğu vaat ediyor

Yeni ürünü Apollo için ‘dünyayı aşan’ bir projeye imza atan AXE, ayda yürüyen ilk insanlardan biri olan Buzz Aldrin’le, 60 ülkeden 22 tüketicisine uzay deneyimi yaşatacağı AXE Apollo Uzay Akademisini hayata geçiriyor. AXE’ın uzaya çıkaracağı 22 kişiden biri Türkiye’den seçilecek.

Uzaya yolculuk

Axe Apollo Uzay Akademisi, Uluslararası Uzay Dairesi Space Expedition Corporation (SXC) işbirliği ile  tüm dünyada tam 22 şanslı gence uzay yolculuğu fırsatı sunuyor. Türkiye’den 3 kişinin Axe Apollo Uzay Akademisi’ne katılma, 1 kişinin ise uzay yolculuğuna katılma şansı yakalayacağı kampanya Türkiye’de Mart ayında başlayacak.

30’uncu yılındaki bu en büyük ürün lansmanında AXE, dünyanın dört bir tarafındaki 60 ülkeden tüketicileri A.A.S.A’ya üye olmaya çağırıyor. Bu yolculuğa katılmak isteyenlerin yapmaları gereken ilk şey ise Mart ayı itibarıyla, www.axeetkisi.com ve www.facebook.com/axeetkisi sayfalarından AXE’ı takip etmek.

AXE Apollo Fireman reklam filmini izlemek için tıklayınız.

Buzz Aldrin’in projede yer aldığı haberini duyurduğu videoyu izlemek için tıklayınız.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.