MediaCat

Emir Yüksel’e göre 2018’in en iyileri

Sektörün önde gelenleri 2018’in en yaratıcı işlerini seçiyor.

Emir Yüksel’e göre 2018’in en iyileri

2013 yılından bu yana sürdürdüğümüz, sektörünün önde gelen isimlerine -mecra gözetmeksizin- yılın kendileri için favori reklamlarını sorduğumuz “Yılın en iyi reklamları” serimiz Saatchi&Saatchi Kreatif Direktörü Utkan Emre Başar, Publicis İstanbul Kreatif Direktörü Duygu Yegül, Serdesin Baş Fikir Esnafı ve Patronu Serhat Bayram, Alametifarika ECD’si Ozan Özüm Özbey, TBWA\Istanbul Kreatif Grup Yöneticisi Ufuk Işık, BLAB Kurucusu ve Kreatif Direktörü Taylan Yapıcı, Digital Yönetici Ortağı Burçak Günsev, 4129Grey CEO ve Chief Happiness Officer’ı Alemşah Öztürk, Youthworks Kreatif Direktörü Oğuzhan Atliman, Tribal Worldwide İstanbul Kreatif Grup Başkanı Deniz Çavdar, Jaff İstanbul Kurucusu ve CCO’su Tayfun Kandemir, Lokal Kurucusu ve Kreatif Direktörü Ali Göral, Piramit Kreatif Direktörü Deniz Köker ve Come to Movida ECD’si Emrah Akay‘ın ardından Titrifikir Kreatif Direktörü Emir Yüksel ile devam ediyor.

Seçkisini oluşturan reklam filmlerini neden seçtiğine dair tek bir açıklaması var Emir Yüksel’in. İşte, Emir Yüksel’e göre 2018’in en iyi kampanyaları…

Aslında bu işlerin hepsi için tek bir açıklamam var.

O kadar işin, muhabbetin, haberin, komikli videonun, ıvırın zıvırın arasında aklımda kalması.

İşte “Yahu bu sene hangi işler vardı? Bir YouTube idi, Vimeo idi, Kristal sitesi idi gireyim de bakayım” dememe gerek kalmayacak kadar etkili, akılda kalıcı işler.

Düşünenlere, satanlara, onaylayanlara, uygulayanlara tebrikler.

Dolu

Sonraki doluda daha renkli görüntüler sergilemek isteyenlere…

IKEA Türkiye (@ikeaturkiye)’in paylaştığı bir gönderi ()

Reklamveren: IKEA Türkiye
Ajans: TBWA\Istanbul

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.