Ozan Özüm Özbey’e göre 2018’in en iyileri

Sektörün önde gelenleri 2018'in en yaratıcı işlerini seçiyor.

07.12.2018 - 10:33 | Arzu Nilay Kocasu

Ozan Özüm Özbey'in Cannes Lions tahminleri

2013 yılından bu yana sürdürdüğümüz, sektörünün önde gelen isimlerine -mecra gözetmeksizin- yılın kendileri için favori reklamlarını sorduğumuz “Yılın en iyi reklamları” serimiz Saatchi&Saatchi Kreatif Direktörü Utkan Emre Başar, Publicis İstanbul Kreatif Direktörü Duygu Yegül ve Serdesin Baş Fikir Esnafı ve Patronu Serhat Bayram‘ın ardından Alametifarika ECD’si Ozan Özüm Özbey ile devam ediyor.

Bu sene listesinde yılın en iyi işleri değil, bugüne kadar yaptığı tüm iyi işler için yılın en iyisi var Ozan Özüm’ün… ve bir de ufak mesajı.

Karşınızda, Ozan Özüm Özbey’e göre “2018’in en iyisi”…

Önceki senelerde seçmekte çok zorlanırdım. Ama bu sene bence çok net. 2018’in en iyisi belli.

İyi işin tanımını yapalım. İyi iş hayat değiştirir. Alışkanlık değiştirir. Hayat felsefeni sorgulatır. Özlem yaratır, öyle sevdirir ki anlattığı şeyi, yokluğunda “keşke hep olsa” dedirtir. Her gördüğünde yüzünde bazen bir tebessüm, bazen inceden bir göz yaşı olur.

İyi iş yapmak gerçekten çok zordur. Ama bu sene çok net. Bu sene tek. Yaptığı iyi işler için, her şey için, benim için 2018’in en iyisi.

Ozan Özüm Özbey'e göre 2018'in en iyileri
Özgür Akpınar (1980-2018)

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.