Oğuzhan Atliman’a göre 2018’in en iyileri

Sektörün önde gelenleri 2018'in en yaratıcı işlerini seçiyor.

13.12.2018 - 10:30 | Arzu Nilay Kocasu

Oğuzhan Atliman'a göre 2018'in en iyileri

2013 yılından bu yana sürdürdüğümüz, sektörünün önde gelen isimlerine -mecra gözetmeksizin- yılın kendileri için favori reklamlarını sorduğumuz “Yılın en iyi reklamları” serimiz Saatchi&Saatchi Kreatif Direktörü Utkan Emre Başar, Publicis İstanbul Kreatif Direktörü Duygu Yegül, Serdesin Baş Fikir Esnafı ve Patronu Serhat Bayram, Alametifarika ECD’si Ozan Özüm Özbey, TBWA\Istanbul Kreatif Grup Yöneticisi Ufuk Işık, BLAB Kurucusu ve Kreatif Direktörü Taylan Yapıcı, Digital Yönetici Ortağı Burçak Günsev ve 4129Grey CEO ve Chief Happiness Officer’ı Alemşah Öztürk‘ün ardından Youthworks Kreatif Direktörü Oğuzhan Atliman ile devam ediyor.

Karşınızda, Oğuzhan Atliman’a göre 2018’in en iyi kampanyaları…

Sinemadan Çıkmış İnsan

Son birkaç senedir hatırı sayılır bir şekilde değişen “film izleme” ritüellerimizi ciddi anlamda sorgulatıyor. Film izlemek ile sinemada film izlemek arasında bir kelimeden çok daha büyük bir fark olduğunu derinden hissettiriyor.

Reklamveren: 11. Palto Film Günleri
Kreatif Ekip: Taylan Özgür Akçam, Aksel Ceylan, Efe Kaptanoğlu

1 2 3 4 5

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.