MediaCat

Utkan Emre Başar’a göre 2018’in en iyileri

Sektörün önde gelenleri 2018’in en yaratıcı işlerini seçiyor.

Utkan Emre Başar’a göre 2018’in en iyileri

2013 yılından bu yana sürdürdüğümüz, sektörünün önde gelen isimlerine -mecra gözetmeksizin- yılın kendileri için favori reklamlarını sorduğumuz “Yılın en iyi reklamları” serimize bu yıl Saatchi&Saatchi Kreatif Direktörü Utkan Emre Başar ile başlıyoruz.

Karşınızda Utkan Emre Başar’a göre 2018’in en iyi kampanyaları…

Canım Kardeşim

Çekileli 45 yıl olmuş, ama sanırım 35 yaşının üstündeki herkes bilir Canım Kardeşim filmini. Bilmekle kalmaz, aynı sahnelerde hüzünlenmiş, ağlamış, göğsüne kocaman bir taş gibi oturmuştur çaresizlik duygusu.

İşte bu duyguyu alıp, “çaresini bulduk” diyen bir hikâye var karşımızda. LÖSEV’in 20 yılda hayatımızda neleri değiştirdiğini, löseminin artık sonu belli bir hikâye olmadığını anlatıyor bu film. Orijinaline sadık kalan görsellik ve hikaye örgüsüyle, nasıl biteceğini bildiğimizi sandığımız bu hikâyeyi sürpriz bir sonla beziyor. Barış Üregil’e de kocaman bir alkış. İnsanın kendi babasını oynaması çok zordur, hele babanız Tarık Akan ise çok daha zor.

Reklamveren: LÖSEV
Ajans: Rafineri

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.